od r. 2016 – výsledky GB Draculino Czech (všechny české pobočky)
2011-2015 – výsledky GB Draculino Frýdek-Místek, Ostrava a Třinec

2018
15. 09. – BJJ – IV. NoEXCUSE! (Frýdek-Místek, CZ) – 9x zlato, 7x stříbro 9x bronz; nejúspěšnější tým dospělých, nejúspěšnější tým dětí
15. 09. – MMA – Oktagon 9 (Bratislava, SK) – 1x prohra
30. 06. – MMA – PCF 18 (Spišská Nová Ves, SK) – 1x prohra
10. 06. – NoGi – 2nd Czech Championship Open (Frýdek-Místek, CZ) – 5x zlato, 3x stříbro, 7x bronz; 2. nejúspěšnější tým dospělých, nejúspěšnější tým dětí
09. 06. – BJJ – 2nd Czech Championship Open (Frýdek-Místek, CZ) – 9x zlato, 5x stříbro, 9x bronz; nejúspěšnější tým dospělých, nejúspěšnější tým dětí
02. 06. – NoGi – Octagon Fight Club 2 (Frýdek-Místek, CZ) – 1x výhra
27. 05. – NoGi – Clash of Wolves II (Brno, CZ) – 2x zlato, 1x bronz
12. 05. – BJJ – Sai Storm 6 (Martin, SK) – 2x zlato
06. 05. – BJJ, NoGi, MMA – Czech Jiu Jitsu Open (Praha, CZ) – 4x stříbro, 1x bronz
28. 04. – BJJ – VII. Rebel Cup (Trojanovice, CZ) – 10x zlato, 13x stříbro, 11x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
15. 04. – BJJ – UFT BJJ Open (Mladá Boleslav, CZ) – 1x zlato, 2x stříbro
14. 04. – BJJ, NoGi, MMA – Česká fightingová liga (Kolín, CZ) – 5x zlato, 1x stříbro
24. 03. – BJJ – Czech Open (Beroun, CZ) – 1x stříbro
16. 03. – MMA – Fight Night West 3 (Karlovy Vary, CZ) – 1x prohra
03. 03. – BJJ – Topolčany Challenge (Topolčany, SK) – 1x zlato, 2x stříbro, 1x bronz
10. 02. – BJJ – Kids Storm 5 (Martin, SK) – 5x bronz
03. 02. – NoGi – Pretorian Jiu-Jitsu Games 2 (Pardubice, CZ) – 1x zlato, 1x stříbro
03. 02. – BOX – Bitva o Futurum (Ostrava, CZ) – 1x prohra

2017
16. 12. – BJJ – Charytatywną Gala Walk (Nowogrodzie Bobrzański, PL) – remíza
16. 12. – BJJ, NoGi – VI. GrappleXmas (Trojanovice, CZ) – 3x zlato, 8x stříbro, 8x bronz
03. 12. – NoGi – WoW BJJ NoGi European Championship 2017 (Ostrava, CZ) – 1x zlato, 6x stříbro, 6x bronz; 2. nejúspěšnější tým turnaje
02. 12. – BJJ – WoW BJJ Gi European Championship 2017 (Ostrava, CZ) – 5x zlato, 7x stříbro, 6x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
11. 11. – BJJ – XIII. Brazilian Jiu Jitsu Hungarian Open (Budapešť, H) – 3x stříbro, 2x bronz
04. 11. – BJJ – VI. Profesjonalna Charytatywna Gala Walk „Bitwa o Lubsko“ (Lubsko, PL) – 1x výhra
04. 11. – NoGi, MMA – 16. MČR v Allkampf-Jitsu (Plzeň, CZ) – 1x zlato, 1x stříbro, 2x bronz
22. 10. – BJJ, NoGi, JUDO – Mistrzowstwa Europy Ricardo Calvanti (Poznaň, PL) – 2x zlato, 3x stříbro

21. 10. – BJJ, NoGi – Bavarian Battle Trials (Weiden in der Oberpfalz, DE) – 2x zlato, 3x bronz
07. 10. – BOX – Valachien War (Vsetín, CZ) – 1x výhra
07. 10. – BJJ – Octopus BJJ Cup 4 (Lodž, PL) – 2x bronz
30. 09. – MMA – VFCl 5 (Bohumín, CZ) – 1x výhra, 1x prohra
23. 09. – BJJ – III. NoEXCUSE! (Frýdek-Místek, CZ) – 5x zlato, 6x stříbro, 5x bronz; neúspěšnější tým turnaje
03. 09. – NoGi – Choketopus Grappling Challenge (Praha, CZ) – 1x prohra
18. 06. – NoGi – 1st Czech Championship OPEN (Frýdek-Místek, CZ) – 4x stříbro, 1x bronz; 5. nejúspěšnější tým turnaje
17. 06. – BJJ – 1st Czech Championship OPEN (Frýdek-Místek, CZ) – 1x zlato, 4x stříbro, 6x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
03. 06. – NoGi – Octagon Fight Club (Frýdek-Místek, CZ) – 1x výhra
20. 05. – NoGi – Clash of Wolves (Brno, CZ) – 1x zlato, 3x stříbro, 1x bronz
13. 05. – MMA – Dragon Cup (Ostrava, CZ) – 1x výhra, 1x prohra
13. 05. – BJJ – Sai Storm 5 (Martin, SK) – 1x stříbro
29. 04. – BJJ – VI. Rebel BJJ Cup (Trojanovice, CZ) – 3x zlato, 3x stříbro, 6x bronz; 3. nejúspěšnější tým turnaje
28. 04. – MMA – VFCl 4 (Raciborz, PL) – 1x remíza
07. 04. – MMA – Oktagon 2 (Bratislava, SK) – 1x prohra
04. 03. – BJJ – Valachien Challenge (Vsetín, CZ) – 4x zlato, 5x stříbro, 5x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
05. 02. – NoGi – IV Otwarty Pucha Polski Poludniowej (Tychy, CZ) – 2x zlato; nejúspěšnější tým turnaje (díky polským kolegům)
07. 01. – NoGi – Pretorian Jiu-Jitsu Games 1 (Pardubice, CZ) – 3x zlato, 5x stříbro, 1x bronz; 2. nejúspěšnější tým turnaje

2016
17. 12. – BJJ, NoGi – V. GrappleXmas (Trojanovice, CZ) – 3x zlato, 6x stříbro, 6x bronz
11. 12. – BJJ – Kids Storm 4 (Maritn, SK) – 2x zlato, 1x stříbro, 1x bronz
19. 11. – BJJ – Octopus BJJ Cup 3 (Lodž, PL) – 1x bronz
05. 11. – MMA – 15. MČR v Allkampf-Jitsu (kategorie Fighting) (Plzeň, CZ) – 1x bronz
05. 11. – BJJ, NoGi – Pitbull Westcoast BJJ & Grappling Cup II (Bratislava, SK) – 1x zlato, 1x bronz
22. 10. – BJJ – Austria BJJ Open – (Leobersdorf, Rakousko) – 1x stříbro
08. 10. – BJJ – II. NoEXCUSE! bjj submission only (Frýdek-Místek, CZ) – 3x zlato, 8x stříbro, 4 bronz; nejúspěšnější tým turnaje
02. 10 – BJJ – III Otwarty Puchar Polski Południowej BJJ (Tychy, PL) – 4x bronz
24. 09. – MMA – VFCl 2 (Ostrava, CZ) – 1x výhra, 2x prohra
16. 09. – BJJ – Galavečer PretorianFightnight (Pardubice, CZ) – remíza
11. 06. – NoGi – ADCC Czech Open 2016 (Frýdek-Místek, CZ) – 1x zlato, 2x stříbro, 5x bronz
03. 06. – BJJ – Fusion FN 6: Ringfight (Brno, CZ) – 1x výhra (superfight)
28. 05. – BJJ, NoGi – Sai Storm 4 (Martin, SVK) – 2x zlato, 2x stříbro, 3x bronz (pouze FM)
21. 05. – MMA – Den Bojovníků 18: Bad Blood (Ostrava, CZ) – 2x výhra, 1x prohra
30. 04. – BJJ – V. Rebel BJJ Cup (Trojanovice, CZ) – 5x zlato, 3x stříbro, 4x bronz
24. 04. – BJJ – BJJ Kids Cup Vyškov II (Vyškov, CZ) – 1x zlato, 1x stříbro, 1x bronz (pouze FM)
01. 04. – MMA – VFCl 1 (Ostrava, CZ) – 1x výhra
12. 03. – NoGi – II. ADCC Valachien Cup (Janová, CZ) – 1x zlato, 1x stříbro, 1x bronz; nejúspěšnější tým turnaje

2015
19. 12. – NoGi – IV. GrappleXmas (Trojanovice, CZ) – 2x zlato, 1x stříbro, 1x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
13. 12. – NoGi – II. Mistrovství ADCC České a Slovenské republiky (Ostrava, CZ) – 4x zlato, 6x stříbro, 3x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
05. 12. – BJJ – Kids Storm 3 (Martin, SK) – 2x stříbro, 2x bronz
29. 11. – BJJ, NoGi – Pitbull Westcoast BJJ & Grappling Cup II (Bratislava, SK) – 1x zlato, 1x stříbro, 2x bronz
21. 11. – NoGi – Grappling turnaj (Brno, CZ) – 1x zlato, 1x stříbro
07. 11. – MMA – 14. MČR v Allkampf-Jitsu (kategorie Fighting) (Plzeň, CZ) – 1x bronz
18. 10. – BJJ – Octopus Cup (Lodž, PL) – 2x bronz
10. 10. – MMA – Den Bojovníků 17: Comeback (Ostrava, CZ) – 1x výhra, 1x remíza, 2x prohra
03. 10. – BJJ – NoEXCUSE! bjj submission only (Frýdek-Místek, CZ) – 1x zlato, 4x stříbro, 5x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
26. 09. – NoGi – Grappling turnaj (Brno, CZ) – 1x stříbro
20. 06. – NoGi – Pretorian PV Group Open III (Pardubice, CZ) – 1x bronz
14. 06. – BJJ – I Otwarty Puchar Polski Poludniowej BJJ (Tychy, PL) – 4x bronz
30. 05. – BJJ – Odkaz Starých Mistrů (Ostrava, CZ) – 2x výhra, 1x remíza (superfight)
23. 05. – NoGi – ADCC Czech Open 2015 (Frýdek-Místek, CZ) – 2x stříbro, 1x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
16. 05. – BJJ – XIII. Puchar Polski (Konin, PL) – 1x stříbro
16. 05. – MUAY THAI – Bitva o Frýdlant 4 (Frýdlant n. O., CZ) – 1x výhra
09. 05. – BJJ, NoGi – Sai Storm 3 (Martin, SK) – 1x zlato, 1x stříbro, 2x bronz
02. 05. – BJJ – 2. BJJ Open (Mladá Boleslav, CZ) – 2x zlato, 1x bronz
25. 04. – MMA – Den Bojovníků 16: Rage is back! (Ostrava, CZ) – 2x výhra, 1x prohra
18. 04. – BJJ – IV. ColdBlade Cup (Frenštát, CZ) – 2x zlato, 2x stříbro, 7x bronz
11. 04. – BJJ – BJJ Kids Cup Vyškov (Vyškov, CZ) – 1x stříbro, 2x bronz
28. 03. – NoGi – 1. ADCC Valachien Cup (Vsetín, CZ) – 1x zlato, 2x stříbro, 2x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
14. 03. – BJJ – 2. Kids BJJ Open (Trojanovice, CZ) – 1x zlato, 2x bronz

2014
21. 12. – NoGi – III. GrappleXmas (Frenštát, CZ) – 1x zlato, 1x stříbro, 3x bronz
30. 11. – NoGi – Mistrovství ADCC České a Slovenské republiky (Ostrava, CZ) – 3x zlato, 4x bronz
15. 11. – BJJ – Kids Storm 2 (Martin, SK) – 1x zlato, 2x stříbro
26. 10. – NoGi – Kong Sao World Open Cup (Mikolow, PL) – 2x zlato; pohár nejtechničtějšího zápasníka turnaje
28. 09. – BJJ – 2. Slovakia BJJ Open (Nitra, SK) – 1x zlato, 2x stříbro, 2x bronz
20. 09. – BJJ – Trzeci podziemny puchar Polski (Bochnia, PL) – 1x zlato, 1x stříbro, 1x bronz
14. 06. – BJJ – 1st BJJ Opava Open (Opava, CZ) – 2 x zlato, 1 x stříbro, 1x bronz; OPEN – 1x zlato, 1x stříbro; 3. nejúspěšnější tým turnaje
07. 06. – NoGi – Ippon Cup 3 (Frýdek-Místek, CZ) – 5x zlato, 2x stříbro, 3x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
31. 05. – BJJ – Sai Storm 2 (Martin, SK) – 1x stříbro, 1x bronz
25. 05. – MMA – Amatérská liga MMA (Ostrava, CZ) – 2x výhra (zlato)
26. 04. – BJJ – ColdBlade Cup 3 (Trojanovice, CZ) – 9x zlato, 4x stříbro, 6x bronz
22. 03. – BJJ – XVII. BJJ liga (Skala, PL) – 1x zlato, 1x stříbro
22. 02. – NoGi – Drago Cup 2 (Rosice u Brna, CZ) – 2x zlato, 1x stříbro
22. 02. – BJJ – Kids BJJ Open Tournament (Trojanovice, CZ) – 2x zlato, 4x stříbro, 2x bronz
18. 01. – BJJ, NoGi – Star Fighter Cup (Praha, CZ) – 2x zlato, 3x bronz

2013
21. 12. – NoGi – GrappleXmas 2 (Trojanovice, CZ) – 6x zlato, 7x stříbro, 9x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
22. 06. – NoGi – Ippon Cup 2 (Frýdek-Místek, CZ) – 4x zlato, 2x stříbro, 5x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
15. 06. – BJJ, NoGi – Sai Storm 1 (Martin, SK) – 3x zlato
01. 06. – NoGi – PV Group Cup (Hradec Králové, CZ) – 1x zlato
25. 05. – MMA – Den Bojovníků 10 (Opava, CZ) – 1x výhra
18. 05. – BJJ – Polský pohár v BJJ (Konin, PL) – 1x bronz
12. 05. – MMA – Amatérské zápasy v MMA (Ostrava, CZ) – 1x výhra
04. 05. – BJJ – 2. BJJ ColdBlade Cup (Frenštát, CZ) – 3x zlato, 1x stříbro, 1x bronz; nejúspěšnější tým turnaje
26. 04. – MMA – GCF: Big Cage 3 (Ostrava, CZ) – 1x výhra, 1x prohra
16. 03. – MMA – Den Bojovníků 9 (Ostrava, CZ) – 1x výhra
18. 01. – MMA – Fighting Coloseum 2 (Karviná, CZ) – 2x výhra

2012
22. 12. – NoGi – GrappleXmas (Frenštát, CZ) – 1x zlato, 4x stříbro, 2x bronz
15. 12. – MMA – Amatérské zápasy v MMA (Havířov, CZ) – 1x výhra, 1x prohra
01. 12. – BJJ – Mistrovství ČR v BJJ (Praha, CZ) – 1x zlato, 2x stříbro, 1x bronz
24. 11. – MMA – Den Bojovníků 8 (Havířov, CZ) – 4x výhra (MMA), 1x výhra (grappling)
18. 11. – NoGi – 1. medzynarodowe mistrzostwa w submission fighting no-gi (Krapkowice, PL) – 1x zlato, 3x bronz
20. 10. – MMA – GCF Ostrava 2 (Ostrava, CZ) – 1x výhra, 1x prohra
08. 09. – NoGi – VC Jičína (Jičín, CZ) – 1x zlato, 2x bronz
01. 09. – MMA – Den Bojovníků 7 (Bohumín, CZ) – 1x prohra
16. 06. – BJJ – Mistrovství Slezska v BJJ (Rybnik, PL) – 2x bronz
02. 06. – NoGi – Ippon Cup (Frýdek-Místek, CZ) – 2x zlato, 1x stříbro, 6x bronz (3. tým z 25 týmů; 1. z českých týmů)
07. 04. – BJJ – 1. BJJ ColdBlade Cup (Frenštát, CZ) – 3x zlato, 1x stříbro, 3x bronz
19. 02. – MMA – GCF: Big Cage Ostrava 1 (Ostrava, CZ) – 1x výhra, 1x prohra

2011
10. 12. – NoGi – Czech Open Grappling + MČR v sambo a combat sambo (Orlová, CZ) – 3x zlato, 2x stříbro, 4x bronz
21. 11. – BJJ – Mistrovství Polska v BJJ (Jaworzno, PL) – 1x zlato
16. 10. – MMA – GCF: Eastern best against the rest (Pardubice, CZ) – 1x prohra
08. 10. – NoGi – VC Jičína (Jičín, CZ) – 1x zlato, 1x stříbro
04. 06. – NoGi – Kimura Cup (Frýdek-Místek, CZ) – 1x zlato, 3x stříbro, 2x bronz (3. nejúspěšnější tým turnaje)
28. 05. – NoGi – Snap and win 3 (Trenčín, SK) – 1x zlato, 1x stříbro, 2x bronz
14. 05. – NoGi – Grand Prix Ostrava 2011 (Ostrava, CZ) – 1x zlato, 4x stříbro
22. 04. – MMA – Třinecký galavečer bojových sportů (Třinec, CZ) – 1x prohra
20. 02. – MMA – GCF: All or nothing (Mladá Boleslav, CZ) – 2x prohra
29. 01. – SAMBO – MČR combat sambo (Ostrava, CZ) – 1x zlato

 

adminVýsledky